Oprogramowanie i systemy ERP Xerius

System SFA

Kompleksowe rozwiązanie dla Twojego biznesu

System ERP Xerius – Realizacja Zamówień

System ERP Xerius posiada wyjątkowe narzędzia do pełnej obsługi zamówienia z poziomu jednej tablicy.

Śledzenie Towarów Nagłówek Zamówienia Lista Towarów

W prosty sposób przygotujesz Kosztorys. Produkty wybierasz z intuicyjnego menu. Wszystko ułożone jest alfabetycznie i ma strukturę drzewa. Na bieżąco sprawdzisz dostępność produktów w magazynie, a system automatycznie zasugeruje wydajność i zużycie dodatkowych materiałów.

Możesz również określić zysk z zamówienia.

Po akceptacji Kosztorysu jednym kliknięciem generujesz Zamówienie.

System umożliwi Ci rozliczanie zamówienia jako KOMPLEKSOWA USŁUGA.

Do każdego Kosztorysu/Zamówienia automatycznie generowane są niezbędne dokumenty takie jak umowa, aneks, protokół zdawczo-odbiorczy. W ramach jednej tablicy zamówienia możesz łatwo zarządzać przyjmowaniem i wydawaniem towarów. Masz także wgląd w status realizacji produktów znajdujących się w zamówieniu (Śledzenie towarów)

W ramach zamówienia masz także dostęp do:

  • możliwości powiązania dowolnych dokumentów i plików,
  • dostęp do historii zmian,
  • określenia parametrów dostawy i usług,
  • przy wyborze kompleksowej usługi wybór także ewentualnego wykonawcę prac.

Finałem jest rozliczenie kontraktu. Wszystko na każdym etapie w zasięgu Twojej jednej tablicy!

Systemy ERP nie zawsze sprostują wymaganiom użytkowników. Często podstawowe funkcje są ukryte pod wieloma zakładkami przez co – trudno dostępne.
Xerius jest narzędziem o przejrzystym interfejsie i wysokiej ergonomii.

Fakturowanie/Kasa

Fakturowanie jest kolejnym bogato rozwiniętym narzędziem w które wyposażony jest system ERP Xerius. Do dyspozycji użytkownika opcja wystawiania faktur już z pozycji Pulpitu Głównego.

Ekran Główny zakładki Faktury

System umożliwia wystawienie wszelkich typów faktur sprzedaży (także faktury eksportowe i zakupowe), fakturę pro-forma, fakturę zaliczkową i rozliczeniową, utworzyć paragon. System skonfigurowany jest w taki sposób, że wszystkie typy dokumentów posiadają własną linie numeryczną dzięki czemu możesz w prosty sposób zaimportować je do własnego bądź zewnętrznego programu księgowego. Na bieżąco (jako administrator) masz wgląd do wszystkich faktur wystawianych w każdym oddziale firmy lub przez każdego handlowca.

System monitoruje również faktury przeterminowane oraz te bliskie przeterminowania.

Wystawiając fakturę możesz korzystać z czytnika kodów kreskowych oraz integracji z drukarką fiskalną. Moduł kasy umożliwia szybkie i proste zarządzanie przepływem gotówki w firmie. W dowolnym momencie możesz zalogować się do systemu i sprawdzić kwotę gotówki w kasie w dowolnym oddziale firmy lub u handlowców. Do dyspozycji użytkownika dostępne są wszystkie niezbędne narzędzia takie jak: KP, KW, raport kasowy.

Realizacja zakupów

Podczas tworzenia zamówienia zewnętrznego system ERP Xerius sugeruje dostawcę danego produktu wraz z informacjami o ustalonych warunkach zakupu takich jak:

  • minimum logistyczne
  • warunki płatności
  • wynegocjowany rabat

Tablica ZDD

System dzięki zaawansowanemu pulpitowi koordynatora pozwala w łatwy sposób zoptymalizować ilość zamawianych towarów, parametry ich dostawy a co najważniejsze w łatwy sposób zarządzać ich obrotem.

Systemy ERP powinna cechować intuicyjność obsługi. W systemie Xerius udało nam się to osiągnąć.

Ekran Główny zakładki ZW