Oprogramowanie i systemy ERP Xerius

System SFA

Kompleksowe rozwiązanie dla Twojego biznesu

O nas

Na rynku obecni jesteśmy od 2001 roku. Zajmujemy się projektowaniem, produkowaniem i wdrażaniem rozwiązań informatycznych związanych zarządzaniem małą i średnią firmą.

Nasi klienci to wymagający ludzie biznesu dla których mobilność, ergonomia, łatwość dostępu do firmy online jest priorytetem.

Od 2008 roku rozwijamy i wdrażamy autorski system klasy ERP.

Naszym sztandarowym produktem jest innowacyjne oprogramowania do zarządzania firmą Xerius. Program działa w „chmurze obliczeniowej” dzięki temu znakomicie spisuje się w małej i średniej firmie handlowej.

Prace nad systemem trwały pięć lat, sam system był testowany w kilkunastu firmach. Wszystkie zmiany, funkcjonalność programu skonsultowaliśmy zarówno z właścicielami firm jak i z ich pracownikami, dzięki temu możemy się pochwalić wieloma wdrożeniami systemu Xerius na terenie całego kraju. Program cały czas jest rozwijany, by w jak najlepszy sposób mógł wpisać się w działalność każdej niemalże firmy handlowej.

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo danych naszych klientów.
Wprowadziliśmy w całej firmie najwyższe procedury bezpieczeństwa i wykonywania kopii zapasowej w taki sposób by dane można było odzyskać w każdym przypadku.

Zawsze proponujemy najwyższą jakość usług przy zachowaniu przystępnej ceny. Nasze produkty cechuje przejrzysty interfejs użytkownika, szybkość działania, innowacyjność w porównaniu z konkurencyjnymi produktami.
Zapraszamy do współpracy.